havaalanı transfer's user avatar
havaalanı transfer's user avatar
havaalanı transfer's user avatar
havaalanı transfer
  • Member for 6 years, 11 months
  • Last seen more than 6 years ago
  • trdriver.com
  • ankara
Stats
1
reputation
0
reached
0
answers
0
questions
About

2004 yılında havaalanı transferi ve şöförlü araç kiralama alanında faaliyet göstermek maksadı ile Emircan markası altında Ankara merkezli olarak havaalanı transfer faaliyetlerine başlayan grubumuz kuruluşundan itibaren kalitesinden ve dürüst hizmet anlayışından ödün vermeyerek her geçen yıl artan bir büyüme ivmesi yakalamayı başarmıştır.

2009 yılında V.I.P. Havaalanı Transfer Hizmetleri faaliyetlerine başlayan grubumuz 2010 yılında bünyesine Efe Kurumsal markasını da katarak V.I.P Transfer Hizmeti sektörün de kalite odaklı çalışmalarını artırmış, hizmet ağını Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya illeri ve tatil beldeleri olan Bodrum ve Dalamanı da kapsayan bir alanda genişleterek, şöförlü araç kiralama sektörde hem araç kalitesi hem hizmet kalitesi olarak ilklere imza atmış ve V.I.P Hizmet kavramına farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Grubumuz Havaalanı V.I.P. Transfer Hizmetleri, Shuttle Hizmeti, Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri ve Filo Araç Kiralama Hizmetleri alanların da halen faaliyetlerine devam etmektedir. Grup firmalarımızı 2016 yılı itibariyle “trdriver” markası altında toplamış bulunmakla birlikte; Ankara, İstanbul, İzmir ve Antalya’da başarmış olduğumuz sektördeki öncü ve kaliteli firma imajını Türkiye genelinde V.I.P. Havaalanı Transfer Hizmetleri alanında da yaygınlaştırmak ve “tr driver” markasını bir Türkiye markası haline getirmek amacı ile faaliyetlerimize tüm hızıyla devam etmekteyiz.

“TR DRIVER” portföyündeki projeler tamamlandığında Türkiye Havaalanları V.I.P Hizmet Sektöründeki yerini daha da pekiştirecek ve sürdürülebilir büyüme yolculuğunu daha da hızlandıracaktır.

Fiyat teklifimizi alın Web sayfası üzerinden güzergahı ve tarihi belirleyin.

Araç tipini seçiniz Tüm fiyatlar sabit. Ek bagaj ve bekleme süresi için ekstra ücret alınmaz.

Üye ol/Giriş yap Basit adımları izleyerek üye olun / giriş yapın

Ödeme şeklini seçip rezervasyon yapınız Seferin başlamasına iki saat kalana dek ücretsiz rezervasyon iptali imkanı.

E-posta ve SMS onayı Şoför bilgileri ile birlikte rezervasyon onayınız kısa süre içinde e-posta adresinize gönderilecektir.

BİZİ SEÇMENİZ İÇİN BİRKAÇ NEDEN

20000+ transfer 6'dan fazla bölgede 20000'i aşkın havalimanı transferi ya da adresten adrese transfer yaptık.

1000+ Müşteri Havalimanı transferi ya da adresten adrese transfer için bizi tercih eden 1000'den fazla müşterimiz var.

24 Saat Canlı Destek Ekibimiz tüm transfer talepleriniz için 24 saat size destek olmaya hazır.

Badges
This user doesn’t have any gold badges yet.
This user doesn’t have any silver badges yet.
1
bronze badge
Posts

This user hasn’t posted yet.